Process box

... spracováva sa ...

DVS TRANSPORT, spol. s.r.o.

vnútroštátna a medzinárodná nákladná cestná doprava

Spoločnosť DVS Transport s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1991, a postupne sa vyprofilovala na spoločnosť poskytujúcu komplexné logistické služby v skladovej a distribučnej logistike.

V súčastnosti ponúkame nasledovné služby:

  • vnútroštátna a medzinárodná nákladná cestná doprava
  • zberná služba na BENELUX.
  • distribúcia tovarov po celom Slovensku,Českej republike /Morava/, Maďarsku
  • skladovanie a logistické služby
  • colné a zasielateľské služby

Špecializujeme sa na zbernú službu tovaru medzi štátmi Beneluxu, Slovenskou a Českou republikou, ako aj na distribúciu tovaru v rámci vnútroštátnych rozvozov výhradne našimi vlastnými alebo zmluvnými vozidlami.

V roku 2008, ktorý bol z pohľadu vývoja našej spoločnosti prelomový, sme úspešne otvorili naše nové distribučné centrum, odkiaľ je denne organizovaný export a import zbernej služby, distribúcia tovaru a skladovanie.

Naša spoločnosť má sídlo v Trenčíne s výhodným umiestnením v tesnej blízkosti priemyselného parku s výjazdom na diaľnicu, na hlavnej osi sever - juh v rámci Slovenska. Približne 20 km sú hranice s Českou republikou.

 

DVS Transport je rastúca a stabilná spoločnosť. Individuálny prístup, aktívna spolupráca, inovácia a flexibilita sú naše hlavné priority. Snažíme sa ponúkať riešenia podľa skutočných potrieb našich zákazníkov. V súčastnosti zamestnávme 44 ľudí a náš vozový park tvorí :

  • 9 ťahačov ( s výbavou a ADR, 2 vodiči, návesy plchta, BOX, dvojpodlažné box návesy, ťahče na distribúciu )
  • 7 ťahačov ( s výbavou a ADR, 1 vodič, návesy plchta, BOX, dvojpodlažné box návesy, ťahče na distribúciu )
  • 4 mega tahače s výbavou a ADR, plachtové návesy 100 m3
  • 5 distribučných vozidiel so zdvižným čelom - max nosnosť 14 t

Podporovať druhých považujeme za správne a prirodzené, preto v súčastnosti podporujeme

István Lévai

slovenský zápasník narodený v Maďarsku. V lete 2011 získal slovenské občianstvo a odvtedy reprezentuje nový domov na vrcholných podujatiach. Získal bronzovú medailu po víťazstve nad Ukrajincom Denysom Dem'Jankovom v grécko-rímskom štýle v hmotnostnej kategórii do 66 kg na 1. Európskych hrách v Baku 14. júna 2015.

Slovenský zápasnícky zväz

Slovenský zápasnícky zväz

Slovenský zápasnícky zväz je samostatným dobrovoľným, politicky nezávislým záujmovým športovým združením, ktoré tvoria organizačné články zápasníckeho športu – oddiely, kluby a individuálni členovia. SZZ je členom Medzinárodnej federácie zápasenia (UWW) a Európskej federácie zápasenia (CELA).

www.zapasenie.sk

facebook

Zápasnícky oddiel Trenčianska Turná

Zápasnícky oddiel Trenčianska Turná - rozvoj zápasenia vo vekových kategóriách žiakov dorastu a seniorov a zlepšovanie podmienok pre ich rozvoj. Nábor nových členov, chlapcov a dievčatá vo veku od 5-tich rokov s cieľom zlepšenia pohybových schopností a zručností a príprava pre zápasenie.

facebook

Dukla Trenčín

Dukla Trenčín patrí medzi elitu slovenskej hokejovej extraligy. Je aj jedným z mála slovenských mužstiev, ktorým sa podarilo získať federálny titul vo vtedajšom Česko-Slovensku. V krátkej histórii slovenskej hokejovej extraligy sa Trenčínu podarilo celkom 11-krát prebojovať do štvrťfinále play off a z toho v troch prípadoch získať titul majstra Slovenska.

www.hkdukla.sk

facebook